1. Kural
Bu siteye giriş yaptığınızda bu sitenin tüm kullanım kural ve koşullarını, uygulanan tüm kanun ve yönetmelikleri, var olan yerel hüküm ve kanunları kabul ediyorsunuz. Bu kural ve koşullardan herhangi birini kabul etmiyorsanız bu siteye erişiminiz ve girişiminiz yasaklanmıştır. Bu web sitesinden tüm materyaller, ilgili ve uygulanan telif ve yayın hakları tarafından korunmaktadır.

2. Kullanım Lisansı
USSUZ web sitesinde olan materyalleri (bilgi, yazarlara ait yazılar ve yazılım) kişisel, ticari amaç gütmeyen görüntüleme için birer kopya olarak kısa süreliğine bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu kullanım lisansı olup size sahiplik vermez ve bu lisansla aşağıdaki işlemleri yapamazsınız:

  • Materyalleri değiştirme ve kopyalama;
  • Materyalleri ticari amaçla kullanma;
  • USSUZ’un sayfasında bulunan yazılımları alt parçalara ayırma ve ters süreçlerle çözümleme;
  • Materyallerden telif hakkı ya da sahip, özlük haklarını ibarelerini çıkarma, değiştirme;
  • Materyalleri başka bir kişiye transfer etme ya da sunucu da yayımlama.

Bu lisans bu kurallara uyulmadığı zaman otomatik olarak geçersiz olur, ve / veya USSUZ tarafından sonlandırılabilir.

3. Feragat
USSUZ sayfasındaki materyaller oldukları gibi sunulmuştur. USSUZ hiçbir açık ya da imalı bir garanti vermeyerek materyallerin sınırsız kullanımından, ticari olarak ve belli bir amaca yönelik kullanımından, düşünce ürünü hakları ve diğer telif hakları taleplerinden feragat etmez.

Buna ek olarak USSUZ sitesinde ve sitesiyle bağlantılı olan diğer sitelerde bulunan materyallerin doğruluğu, güvenilirliği, sonuçları ve kullanımları hakkında garanti vermez, böyle talepleri temsil etmez.

4. Sınırlamalar
Hiçbir koşulda USSUZ  web sitesinin kullanımından doğan veri kaybı ve diğer zararlardan sorumlu değildir. USSUZ web sitesinin yanlış kullanımından doğan tüm zararlardan da sorumlu değildir.

5. Revizyonlar ve Hatalar
USSUZ’un sayfasında bulunan materyaller teknik, tipografik ve görsel hatalar içerebilir. USSUZ sitesinde bulunan materyalleri herhangi bir bilgi verip, ilan etmeden her zaman kaldırabilir.

6. Bağlantılar – Alt Siteler
USSUZ web sitesiyle bağlantılı olan diğer siteler, bağlantılar ve alt sayfaların içeriklerinden sorumlu değildir. Bu bağlantıların bulunması USSUZ’un bunları desteklediği anlamına gelmez. Bu bağlantıları ve siteleri kullanım riski kullanıcıya aittir.

7. Sitenin Kullanım Değişiklikleri Koşulları
USSUZ web sitesinin kullanım koşullarını haber vermeksizin değiştirebilir. Bu siteyi kullanarak halihazırda geçerli olan en son Kullanım Kural ve Koşullarını kabul etmiş olursunuz.

8. İlgili Kanun
USSUZ’un web sitesi ile ilgili tüm şikayet ve talepler Türkiye Devleti’nin kanunlarına göre işlem görür.

Genel kural ve kullanım şartları Web Sitesinin kullanımına uyarlanmıştır.